Konferencia: Nová generácia potrebuje nové prístupy

Staňte sa súčasťou Konferencie vzdelávania a zakúpte si online prístup!

Vysielať budeme na tomto odkaze. Prístup k videu získate zakúpením ONLINE vstupenky. V deň vysielania sa stačí prihlásiť do systému a video bude automaticky sprístupnené.

Ak už máte zakúpený vstup do ONLINE, prihláste sa prosím tu.

Pozývame vás na druhý ročník Konferencie vzdelávania. Tento rok na témy:

Nová generácia potrebuje nové prístupy.

Rozhovory, ktoré práve v dobe zmien potrebujeme počuť. Inšpirácia a nový smer pre: rodičov, učiteľov, koučov, lektorov a každého, kto cíti, že chce byť súčasťou diania.

***** POSTUP, ako sa prihlásiť do systému: https://youtu.be/0apnhRR18ts ****

Anotácie prednášok nájdete na konci stránky.

Človek sa vzdeláva takmer od prvého dňa svojho života. Rozpoznáva veci, objekty, ľudí, vzťahy. Učí sa ako fungujú vzájomné interakcie a posúva svoje hranice každodenným rozpoznávaním a vzdelávaním. Stagnácia je možná, tak isto je aj možný rast a prirodzený vývoj každého z nás.

Rozhodnutie je na nás v plnej zodpovednosti a odhodlaní rozvíjať vlastný potenciál učiť sa nové veci a meniť staré nefunkčné zvyky. Prísť na to, čo je nám prínosné a osožné. Pokračovať v tom každým dňom, až kým sa to stane skutočnosťou, kde sa naše sny a ciele splnili.

Na konferencii budú prednášať učitelia, riaditelia, známe osobnosti, priekopníci a odborníci na vzdelávanie.

Tento ročník je zameraný na viacero tém:

ONLINE PRÍSTUP

Záznam z konferencie nájdete na tejto stránke . Po zakúpení prístupu sa jednoducho prihlásite pod vytvoreným prihlasovacím menom a heslom. Záznam je k dispozícii do 31. 7. 2022.

Cena prístupu k 12 skvelým rozhovorom len 33 Eur!