Predpredaj vstupeniek na Festival poznania 2024
Kúpiť

Sebestačná sústava našich predkov - 1. časť

TÁTO SPRÁVA OBSAHUJE HOAX. Autor nepreberá zodpovednosť za nikoho pohoršenie, opovrhnutie, či iný prejav emočnej nestability. Zároveň upozorňuje, že všetko, čo robí, slúži na pobavenie jednoduchého obyvateľstva v týchto ťažkých časoch. Sme v tom spolu. Sláva hrdinným bojovníkom! Nepokazme si to!

Veru riadna paleta návrhov od Vás na rozpravu sa mi zozbierala. Dopĺňam zoznam a vyberám si hneď aj to, čo ma nabudilo. Napájam sa teda na Vaše priania a budem sa venovať predkom. Tému som zostavil tak, aby som uspokojil niekoľko dopytov naraz: "Sebestačná sústava našich predkov". Ja osobne som presvedčený, že pochádzame zo vznešeného zdroja a aj keď sme si veľa vecí pokazili, ešte stále je čo nasledovať.

Vraj nič lepšie, ako demokracia zatiaľ nikto nevymyslel. Slávni predkovia sa v Nave rehocú, až sa za pupok chytajú. Demokracia je grécky mýtus a v slavianskej knižnici poznania je na poličke hneď vedľa otrokárstva a feudalizmu. Z druhej strany je opretá o fašizmus, socializmus a komunizmus. Neveríte? Zajtra sa asi zabavíme...

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Tento web využíva súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.
© 2023 Vedomý život, s.r.o.