Nový online kurz my.flou - Návrat k telu
Pozrieť kurz

moja telka

Tento obsah je pre podporovateľov Živej telky.

Už za tri kávy (alebo dva čaje) mesačne sa môžeš k nám pridať.  

Našim zámerom je tvoriť kvalitný obsah na kvalitnej platforme. Preto sme vytvorili portál Vedomý život. Tvoju podporu použijeme na: 

  • Tvorbu obsahu časti Moja telka: inšpiratívne videá,  rozhovory či kurzy.
  • Odmeňovanie autorov za ich tvorbu.
  • Šírenie povedomia o Spoločenstve vedomého života skrz priestor .
  • Prevádzku portálu a jeho ďalší technický rozvoj.

Iba vďaka tebe môžeme slobodne tvoriť a prinášať podnetný a obohacujúci obsah. Vyber si formu pravidelnej podpory - mesačnej či ročnej, ktorá najviac vyhovuje tvojim možnostiam.

Autorita, hejter, tyran

Rozprava
Autorita, hejter, tyran Dnes by som sa rád venoval téme, ktorá vo mne dozrela po niekoľkých osobných zážitkoch a viacerých pozorovaní u mojich priateľov i známych. Mne to pomohlo vyriešiť môj vlastný hlavolam a možno svojim postrehom prispejem k riešeniu aj u Vás. "Autority, hejteri a tyrani" Pred niekoľkými rokmi si môj syn všimol ešte na mojej starej webovej stránke nejaký urážlivý komentár. Urobil uznanlivú grimasu, pozrel na mňa a povedal: "Tak už si pán. Kto nemá hejterov, nič neznamená."...a samozrejme zasmiali sme sa na tom. Často ale urážlivé, obviňujúce alebo ponižujúce slovné napádania, či prenasledovanie také vtipné nebýva. Skúsim dnes prispieť k vzájomnému pochopeniu. Či sa to podarí, posúdite. P.S.: slovo hejter je odvodené od anglického "hater", v podstate sa tým nazýva autor nenávistného slovného napadnutia najčastejšie vo forme komentára pod správy, či statusy na elektronických sieťach.
Čítať viac

Pozrite si tiež

92
min

MOJA TELKA

116
min
57
min

MOJA TELKA

1 2 3 126

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Tento web využíva súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.
© 2021 Univerzita Vedomého Života, n.o.
userschevron-down-circle