Nový online kurz my.flou - Návrat k telu
Pozrieť kurz

moja telka

Tento obsah je pre podporovateľov Živej telky.

Už za tri kávy (alebo dva čaje) mesačne sa môžeš k nám pridať.  

Našim zámerom je tvoriť kvalitný obsah na kvalitnej platforme. Preto sme vytvorili portál Vedomý život. Tvoju podporu použijeme na: 

  • Tvorbu obsahu časti Moja telka: inšpiratívne videá,  rozhovory či kurzy.
  • Odmeňovanie autorov za ich tvorbu.
  • Šírenie povedomia o Spoločenstve vedomého života skrz priestor .
  • Prevádzku portálu a jeho ďalší technický rozvoj.

Iba vďaka tebe môžeme slobodne tvoriť a prinášať podnetný a obohacujúci obsah. Vyber si formu pravidelnej podpory - mesačnej či ročnej, ktorá najviac vyhovuje tvojim možnostiam.

Pasce webových sociálnych sietí 1. časť

Rozprava
Pasce webových sociálnych sietí. Už som si chystal "Životosprávu starých Slávov", no vzhliadol som dokumentárny film: "Sociální dilema" (Americký s českými titulkami). Na jednej strane ma nadchol a priviedol k ďalšiemu krásnemu vhľadu o dokonalosti vesmíru a na druhej strane ma trochu vydesil. Ak ste videli ten film, uhádnete, čo ma nadchlo a čo ma vydesilo? Ak ste ho nevideli, myslím, že sa oplatí pozrieť si ho. Moja rozprava na ten film voľne nadväzuje, ale myslím, že budem zrozumiteľný aj tým, ktorí ho nevideli. Fascinuje ma, ako je vesmír dokonale stvorený a dnes som sa rozhodol venovať a téme: "Pasce webových sociálnych sietí." Ak máte pocit, že téma je otrepaná, dajte mi šancu a ak očakávate, že sa zaradím do skupiny novodobých moralizátorov, to ma ešte nepoznáte. Sám sa teším na to, ako ma téme ponesie... Dnes sa pustíme do tých internetových manipulácií bez servítky a naprámo!
Čítať viac

Pozrite si tiež

92
min

MOJA TELKA

116
min
57
min

MOJA TELKA

1 2 3 126

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Tento web využíva súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.
© 2021 Univerzita Vedomého Života, n.o.
userschevron-down-circle