Predpredaj vstupeniek na Festival poznania 2024
Kúpiť

Rozhovory s učiteľmi: Škola živlovej mágie

Rozprávka o stvorení sveta podľa Sily živlov! 🔥🌬💧🌳 (Aj) na túto tému sme sa rozprávali s Jolim. Zdieľame vám pre príjemné počúvanie a potom kliknite na 👉 https://bit.ly/skola-zivlov 👈, pretože už v januári nás čaká prvé stretnutie Školy živlovej mágie!

Rozprávka o stvorení sveta: Pri stvorení sveta sa stretli dve živlové sily: Oheň a Voda. Oheň zo seba vyžaroval horúcu silu, bol priamy, priam až elektrický. Voda stála oproti nemu, pôsobila magneticky, prijímajúco, pokojne. Boli ako dve ruky, natočené dlaňami k sebe. Lenže chýbal im priestor, kde by mohli spolupracovať.

Boli na opačných koncoch svojej energetickej hodnoty a vedeli, že spoločným stretnutím by sa vyrušili. Viedli by neustály boj… a nebolo by nič! Žiadny svet, ako ho poznáme.

A tak prišiel Vzduch, aby obe sily prepojil. Vďaka nemu sa vytvorilo neutrálne prostredie, kde tieto dve živlové sily mohli spoločne tvoriť… a stvorili štvrtý živel Zem. Ako je možné, že všetko má svoj tvar, účel a zmysel existencie? Pretože máme ešte piaty živel – Akášu (Éter), živel snenia.

Je našou knižnicou znalostí, vďaka ktorej každá tvorba má svoj účel, formu či trvácnosť. Toto je naša rozprávka o stvorení sveta. Pozývame ťa spoznávať nekonečný potenciál živlov v tvorbe tvojho života! 👉 https://bit.ly/skola-zivlov 👈

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Tento web využíva súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.
© 2023 Vedomý život, s.r.o.