Menu
Staň sa členomPrihlásenie
Živá telka logo
Vďaka podpore aj niektorých z Vás sa nám podarilo úspešne vydať knihu 16€. Kúpiť si ju môžete tu.
Leri Veleslav Švec

Leri Veleslav Švec

Moja osvetová činnosť je zameraná vždy iba na vyhľadávanie a následné formulovanie pravidiel, ktoré by mohli byť základom budovania skutočne novej spravodlivej spoločnosti. Opieram sa o rozpoznávanie tých prirodzených zákonov, ktoré netreba stanovovať, pretože podľa nich už dávno funguje celá príroda. Človek vo svojej opojnej evolúcii pozabudol na to, že je len súčasťou celku a ja sa to svojimi formulovanými filozofickými tézami snažím neustále pripomínať.
Pozrieť videá autora
Leri Veleslav Švec
Sledujte reláciu

Rozpravy s Lerim Veleslavom Švecom

Profilovka Vlastimil Švec

Vlastimil Švec

Ako autor sa venujem predovšetkým socio-ekonomickým témam. Zaujíma ma spoločenské dianie a ekonomické náväznosti. Som tiež autorom viacerých kníh, v ktorých románovou formou opisujem možné dopady ekonomických aspektov na všedný spoločenský život. Vždy ma fascinuje ako z malého nepatrného zárodku dokáže vyrásť okolnosť, ktorá napokon ovplyvní všetkých z nás.
Pozrieť videá autora
Slobodný trh obrázok relácie
Sledujte reláciu

Slobodný trh

Profilovka Mari Lomnická

Mari Lomnická

Venujem sa spoznávaniu života cez telo a pohyb. Sprevádzam základmi starostlivosti o fyzické telo po pohybovej stránke a prebúdzam u ľudí chuť objavovať, čo svet pohybu ponúka. Upozorňujem na veci, ktoré je možné vo svojom živote zmeniť, aby sme sa cítili lepšie sami so sebou. Každý z nás má vlastnú cestu. Mojou hlavnou témou je rovnováha, stred tela a rozvážny postoj a vedomý tanečný flow. Zdieľam cez Osem esencií rovnováhy a PortDeBras.
Pozrieť videá autora
Favicon žena v pohybe
Sledujte reláciu

Žena v pohybe

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Tento web využíva súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.
© 2021 Univerzita Vedomého Života, n.o.
menu